Vytváříme pro vás inspirativní a osobně laděný e-learning na každý den – pro zajímavost, potěšení, zamyšlení. Zajímavé a pestré emaily vytváříme speciálně pro vás, s radostí nám vlastní – několik minut denně s VICTORIA English, na kterou se těšíte.

Úrovně výukových e-mailů

Pravidelné emaily posíláme všem našim studentům angličtiny, v 5 úrovních:

  • A0: “Beginners” 
  • A1: “Elementary” 
  • A2: “Pre-Intermediate” 
  • B1: “Intermediate” 
  • B2: “Upper-Intermediate”  

EXTRA soutěže

Čas od času vyhlašujeme SPECIALNÍ SOUTĚŽ na zajímavé téma, jako odměnou aktivním studentům můžou být například lístky do kina, do divadla, do našich oblíbených obchůdků a kaváren, ale i knižní vouchery nebo hodiny angličtiny zdarma – stačí si vybrat.

Tuto službu nabízíme i za měsíční poplatek, s 2-týdenním vyzkoušením zdarma. Pokud chcete náš VICTORIA e-learning vyzkoušet – napište nám zde.

Letošní projekt 2022 – „What do you do?“

Každý pátek posíláme medailonek zajímavé profese – ať už je to náš VICTORIA kamarád nebo student, sdílí s námi své řemeslo / zajímavou práci, kterou dělá dlouho a stále s chutí, protože jim dává smysl.

Třeba….

Arnošt works as a bus driver (39 years behind the wheel), Robin as a police investigator, Marta as a deputy mayor, Honza as a fire dispatcher, Tereza as a singer and busker, Dan as a photographer, Adela as an interpreter, Adam as a hockey referee, Eirini as a physicist, etc….Příklady těchto medailonků můžete najít níže. Na konci roku je plánujeme vydat všechny pohromadě jako e-book nebo knižně, můžete se těšit!